قوانین استفاده از سایت

پیام پلیس فتا: لطفا پیش از انجام معامله و هر نوع پرداخت وجه، از صحت کالا یا خدمات ارائه شده، به صورت حضوری اطمینان حاصل نمایید. بنابراین به خریداران توصیه می شود که از طریق سایت تنها اطلاعات و مشخصات کالا را جویا شوند و جهت خرید و دریافت کالا به صورت حضوری و مستقیم با فروشنده وارد معامله شوند. 

سایت اگریفود " www.agri-food.ir " طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران، قوانین جرایم اینترنتی و مقرارات تجارت الکترونیکی فعالیت می کند.

پذیرش موارد توافق نامه

توافق نامه ذیل “شرایط و ضوابط” استفاده از سایت اگری-فود (www.agri-food.ir) را شرح می­دهد: این قراردادی است فیمابین شما به عنوان یک" کاربر" و ما به عنوان سایت " www.agri-food.ir "

کاربر: به هر شخص حقیقی یا حقوقی که وارد سایت " www.agri-food.ir" شده باشد اتلاق می­گردد، صرف نظر از اینکه کاربر ثبت نام شده در سایت باشد یا شخصی که برای استفاده از خدماتی که توسط سایت ارایه شده باشد هزینه ای پرداخت کرده باشد. 

سایت: منظور از سایت در تمامی متن این توافقنامه سایت اگریفود (www.agrif-ood.ir)  می­باشد. 

به موجب این توافقنامه، شما به عنوان کاربر پس از ورود به  سایت  ملزم به پذیرش شرایط و ضوابط ارایه شده در سایت خواهید بود. دسترسی و استفاده شما از سایت مشروط به رعایت "شرایط و ضوابط" ذیل و قوانین ذکر شده، می‌باشد. شما با ورود به سایت و مرور سایت، بدون هیچگونه محدودیت و شرطی "شرایط و ضوابط" را پذیرفته و اقرار می‌نمایید که هرگونه توافق دیگری بین شما و سایت در این زمینه ملغی و بلا اثر خواهد بود. این توافقنامه در مورد همه خدمات، فعالیت­ها و سرویس­های سایت که در حوزه­های مختلف کشاورزی، صنعت غذا و محیط زیست است صورت می­گیرد.

شرایط و ضوابط عمومی سایت

آگهی‌ها در سایت، توسط اشخاص و شرکت‌هایی درج می‌شوند که هیچ نوع رابطه‌ی حقیقی و یا حقوقی با این سایت ندارند. مسئولیت مستقیم آگهی‌ها، با آگهی دهندگان آن می‌باشد و صحت و سقم آن توسط سایت ادعا و یا تضمین نمی‌شود.

سایت مختار است، هر گونه پیام، آگهی و یا عکسی که به این سایت ارسال می‌کنید، و یا اکانتی را که ایجاد می‌کنید، در هر زمان که ضروری بداند حذف نماید.

تحت هیچ شرایطی این سایت مسئول دیر کرد، نقص، قطع سرویس و خدمات که به واسطه حوادثی چون قطع برق، قطع اینترنت، قطع ارتباط، خرابی تجهیزات، خرابی سیستم کامپیوتر، مشاجرات طرفین معاملات، حوادثی چون آتش سوزی، سیل، طوفان، و سایر حوادث طبیعی، تصمیمات دولتی، سیاستهای داخلی و خارجی و . . .  اتفاق می افتد، نیست همچنین این سایت هیچ گونه پیشنهاد و توصیه ای چه به صورت کتبی و یا شفاهی در این مورد، به هیچ یک از کاربران ارایه نخواهد داد.

سایت و کاربران آن به صورت مستقل فعالیت دارند و بر اساس توافق نامه، هیچ نوع همکاری اعم از نمایندگی، مشارکتی، سرمایه­گذاری، کارمند، کارفرما بین سایت و کاربران ایجاد نمی شود.

شرایط و ضوابط معامله بین فروشندگان و خربداران

سایت هیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد. بنابراین با مطالعه راهنمایی انجام شده در سایت آسوده‌تر معامله کنید.

بخشی از فعالیت سایت اگربفود در راستای ایجاد یک فضای مجازی جهت تبادل اطلاعات بین فروشندگان و خریداران بوده تا از این طریق فروش و مبادله کالا و خدمات به صورت آنلاین صورت گیرد.  مسئولیت مستقیم آگهی‌ها ، صحت و سقم، با آگهی دهندگان آن می‌باشد .

با وجود آنکه سایت تلاش معقول خود را جهت دقت در تایید آگهی‌ها و صحیح بودن اطلاعات سایت بکار می‌بندد به هیچ وجه دقت و صحت آنها را تضمین یا ادعا نمی‌نماید سایت هیچگونه تعهد و یا مسئولیتی در قبال آگهی‌های درج شده توسط اشخاص و یا شرکت‌ها، در این سایت به عهده نمی‌گیرد.

هرگونه اطلاعات مربوط به محصول­ها، نهاده­ها و فراورده­ها و دیگر کالاهای سایت که شامل مشخصات و ضوابط فنی محصول، معرفی شرکت و یا شخص، معرفی محصول و تصاویر آن، اطلاعات مربوط به اشخاص و درخواست­های خرید و فروش نمایش داده شده در سایت،توسط اشخاص ثالث ایجاد گردیده است . بنابراین سایت نویسنده این بخش­ها نیست و هر گروه، شخص و یا شرکت ثالث، خود مسئول آن بخش از محتوای سایت که ایجاد کرده می باشد وسایت هیچگونه مسئولیتی در قبال صحت و سقم،  قانونی یا غیر قانونی بودن و درستی و نادرستی این بخش از محتوا را ندارد

پیشنهاد سایت اگری فودز این است که خرید و فروش محصولات به‌صورت حضوری انجام گیرد. چنانچه هرگونه سوء استفاده مالی در خرید و فروش محصولات انجام گیرد سایت در این زمینه پاسخگو و مسئولیت نخواهد داشت و ضرر و زیان ایجاد شده متوجه خریدار و یا فروشنده خواهد بود.

در صورت ایجاد خسارت به کاربران و یا بروز اختلاف و زیان در معامله­های صورت گرفته، سایت هیچ گونه تعهدی نسبت به پرداخت زیان، غرامت و خسارت کاربران نخواهد داشت

هرگونه خدمات پس از فروش و یا مهلت تست کردن کالا به عهده فروشنده کالا خواهد بود و سایت هیچگونه مسئولیتی در قبال این موضوع ندارد.

استفاده شما و مرور و جستجوی شما در سایت با مسئولیت شخصی خود شما صورت می‌گیرد. سایت تعهدی در قبال خسارات مستقیم، اتفاقی، تبعی، غیر مستقیم و کیفری، ناشی از دسترسی و استفاده شما از سایت ندارد.

ورود
نام کاربری
کلمه عبور
کلمه عبور را فراموش کردم. یادآوری
ثبت رایگان اگهی